Wiertło 4,5mm kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252245A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,5mm kobaltowe HSS-Co Swisstech SWT1252245A
Swisstech SWT-125-2245A
SWT1252245A
SM.CK016,22ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 4.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | 4.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140195448 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 24 mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Długość całk. | 58 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 2010 |
| Średnica chwytu | 34 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h8 |
| Długość chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412C |
| Sup. Part No. | SWT-125-2245A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened;Form c |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4.5mm |