Wiertło 4,6mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250234G SHR-025-0234G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,6mm szlifowane białe do metalu Sherwood SHR0250234G SHR-025-0234G
Sherwood SHR-025-0234G
SHR0250234G
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, szlifowane białe 4.60mm SHR0250234G
Narzędzia przeznaczone do wierceń w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żelazie sferoidalnym, spieczonym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Wykonane wg BS 328/DIN338RN. Tolerancje: średnica części tnącej h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, kąt ścinu 10° - 20°.
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
SHR-025-0234G
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Cutting Direction | Right Hand [txt] |
| Drill Diameter | 4.60 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140168855 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright [txt] |
| Flute Construction | Ground Flute [txt] |
| Flute Length | 47 mm |
| Flute Type | Spiral [txt] |
| Helix Type | Normal Helix [txt] |
| Material | High Speed Steel [txt] |
| Material Grade | M2 [txt] |
| Number of Ends | Single-ended [txt] |
| Number of Flutes | 2 [#] |
| Overall Length | 80 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point [txt] |
| Series | J100 [txt] |
| Shank Diameter | 4.60 mm |
| Shank Diameter Tolerance | f11 [txt] |
| Standards Met | BS 328;DIN338RN [txt] |
| Supplier Part No. | SHR-025-0234G |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Standard [txt] |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 4.6 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Finish/Coating | Bright |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 47 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 80 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | J100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Standards Met | BS 328; DIN 338RN |
| Web Thickness | Standard |
SM.CK[10]-016,38,5ZLNE
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 4.6mm |