Wiertło 4,9mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251476L PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4,9 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251476L
Sherwood SHR-025-1476L
SHR0251476L
Wiertło cylindryczne HSS, długie 4.90mm SHR0251476L
SHR-025-1476L
KC-016,8,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 4.90 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171862 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 87 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 132 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 4.9 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1476L |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 158 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter Metric | 4.9 |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Drill Length Type | Long Series |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 87 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 132 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | L100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Shank Type | Straight |
| Standards Met | BS 328; DIN 340; ISO 494 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 4.9mm |