Wiertło 4-20mm 9 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190510K SHR-019-0510K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4-20mm 9 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190510K SHR-019-0510K
Sherwood SHR-019-0510K
Wiertło stożkowe wielostopniowe HSS 4-20mm
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe. Wiertło ze stali szybkotnącej to dobre rozwiązanie do wiercenia w popularnych materiałach jak np. blachy stalowe. Wiertło pozwoli Ci szybko i niskim kosztem wykonać liczne otwory o różnych średnicach jednym narzędziem. Sherwood to wybór dla najlepszych!
SHR-019-0510K
Opis produktu
Przeznaczone do wykonania dokładnych otworów w szerokiej gamie materiałów. Do pracy na wiertarkach stołowych. Wiertło wycina równoległe otwory w podanym zakresie wymiarów. Maksymalna grubość materiału 3mm.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140161740 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Sheet Metal |
| Maksymalny rozmiar otworu | 20 mm |
| Maximum Material Thickness | 3 mm |
| Minimalny rozmiar otworu | 4 mm |
| Number of Hole Sizes | 9 mm |
| Supplier Part No. | SHR-019-0510K |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 75 mm |
| Model, kod produktu | |
| Range | 4 to 20mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Zastosowanie w materiałach | Sheet Metal |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Number of Steps | 9 |
SHR0190510K
Wiertło WIELOSTOPNIOWE HSS 4-20mm, 9 STOPNI Sherwood
SHR-019-0510K
SM.CK016,124,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4-20mm |