Wiertło 4mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251465N
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 4 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251465N
Sherwood SHR-025-1465N
SHR0251465N
Wiertło cylindryczne HSS, długie 4mm SHR0251465N
SHR-025-1465N
SM.CK016,6,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 4mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140171770 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Flute Type | Spiralne[txt] |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 119 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Sup. Part No. | SHR-025-1465N |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 98 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter Metric | 4 |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Drill Length Type | Long Series |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 78 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 119 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | L100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Shank Type | Straight |
| Standards Met | BS 328; DIN 340; ISO 494 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4mm |