Wiertło 5,2mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione SwissTech SWT1254052A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5,2mm długie HSS-Co kobaltowe wzmocnione Swisstech SWT1254052A
Swisstech SWT-125-4052A
SWT1254052A
Wiertło cylindryczne HSS-Co wzmocnione długie 5.20mm Swisstech SWT1254052A
SWT-125-4052A
SM.CK016,28,2ZLNE
Paraboliczne ostrze narzędzia pozwala na szybsze pozbycie sie wiórów co z kolei wpywa na bardziej efektywne wiercenie w miękkich materiałach. Do twardych stali stopowych i niestopowych o twardości do 1300N/mm2. Kąt wierzchołkowy 130° wg DIN 1412C. Wykonano zgodnie z normą: DIN 1432C 340 RN.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-125-4052A |
| EAN13 Barcode | 5036140197015 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 132 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° degree |
| Point Type | |
| Product Number | |
| Seria | 4000 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 87 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | 28 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 5.2 mm |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 5.2mm |