Wiertło 5,5mm No.10 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5,5mm No.10 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551100K
Kennedy KEN-055-1100K
KEN0551100K
Wiertło do muru i betonu No.10 (5.5mm) x 150mm
KEN-055-1100K
KC-016,4,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 5.5 mm |
| Średnica wiertła | No.10 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 | 5036140001473 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 80 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.027 |
| Średnica chwytu | 5.5 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8050 |
| Oznaczenie | KEN-055-1100K |
| UNSPSC | 27112703 |