Wiertło 5/16" cylindryczne TiN HSS calowe SwissTech SWT1255006L PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 5/16" cylindryczne TiN HSS calowe SWT1255006L
Swisstech SWT-125-5006L
SWT1255006L Swisstech Wiertło cylindryczne HSS5/16" TiN
Jasne wykończenie pokryte powłoką TiN w części tnącej. Narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, graficie. Tolerancje: średnica cięcia h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, kąt pochylenia linii śrubowej standardowy. Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1255006L |
| EAN13 Barcode | 5036140197831 |
| Diameter (inch) | 5/16" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 117 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Product Number | |
| Seria | 1004 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 75 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | mm 5/16" cal |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |