Wiertło 5/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5/32" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405H
Sherwood SHR-025-1405H
SHR0251405H
Wiertło cylindryczne HSS, długie 5/32" SHR0251405H
SHR-025-1405H
KC-016,8,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 5/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171176 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 1/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 4 11/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 5/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1405H |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 4-11/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | L100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 3 1/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | mm 5/32" cal |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |