Wiertło 5/8" HSS krótkie szlifowane calowe Sherwood SHR0251195R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5/8" HSS krótkie szlifowane calowe Sherwood SHR0251195R
Sherwood SHR-025-1195R
Wiertło calowe 5/8" HSS cylindryczne krótkie Sherwood SHR0251195R czernione
Wiertło nadaje się m.in. do wiertarek ręcznych, gdzie krótsza część tnąca oraz długość zapewnia lepszą stabilność i dokładność wykonania otworu.
Wiertło można zastosować do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie ciągliwym, stali stopowej.
Parametry:
- kąt wierzchołkowy 118° stopni
- kąt pochylenia 10°-20° stopni
- tolerancja ostrza h8
- tolerancja uchwytu f11
Wykonano zgodnie z normą: BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
SHR-025-1195R
Wiertło calowe 5/8" HSS cylindryczne krótkie Sherwood SHR0251195R czernione
Wiertło nadaje się m.in. do wiertarek ręcznych, gdzie krótsza część tnąca oraz długość zapewnia lepszą stabilność i dokładność wykonania otworu.
Wiertło można zastosować do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie ciągliwym, stali stopowej.
Parametry:
- kąt wierzchołkowy 118° stopni
- kąt pochylenia 10°-20° stopni
- tolerancja ostrza h8
- tolerancja uchwytu f11
Wykonano zgodnie z normą: BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
SHR-025-1195R
SHR0251195R
Wiertło calowe 5/8" HSS cylindryczne krótkie Sherwood SHR0251195R czernione
Wiertło nadaje się m.in. do wiertarek ręcznych, gdzie krótsza część tnąca oraz długość zapewnia lepszą stabilność i dokładność wykonania otworu.
Wiertło można zastosować do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie ciągliwym, stali stopowej.
Parametry:
- kąt wierzchołkowy 118° stopni
- kąt pochylenia 10°-20° stopni
- tolerancja ostrza h8
- tolerancja uchwytu f11
Wykonano zgodnie z normą: BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Opis | 5/8" HSS S/S STUB DRILL |
| Średnica wiertla | 5/8", 5/8 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140169821 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Powłoka | oczerione, oksydowane |
| Długość rowków | 2 9/32 in, 2.9/32" |
| Typ rowków | spiralne |
| Kat spirali | 10-20° stopni |
| Typ spirali | Standardowa |
| Materiał | High Speed Steel, HSS, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 4 17/32 in, 4.17/32" |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | S100 |
| Średnica chwytu | 5/8" |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Długość chwytu | 58mm |
| Norma | Wyprodukowano zgodnie z BS 328; Part 1: 1986/DIN 1987 |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Dodatkowe informacje
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 115mm |
| Długość rowków | 58 mm |
| Norma | BS328: Part 1 DIN 1897 |
| Chłodzenie | zewnętrzne |
| Liczba rowków wiórowych | 2 |
SHR-025-1195R
SM.CK016,41,6ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |