Wiertło 59/64" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 59/64" HSS na stożku Morse'a 3 stożkowe calowe Sherwood SHR0252552K
Sherwood SHR-025-2552K
SHR0252552K
x Sherwood SHR0252552K SHR0252552K
SHR-025-2552K
SM.CK016,174,9ZLNE
Seria T100 Calowe
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 59/64 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140272255 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 6-1/8 in |
| Flute Type | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 10 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN. |
| Supplier Part No. | SHR-025-2552K |
| Taper Shank Size | MT3 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 10-7/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | mm 6-1/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 343RN DIN 345RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 59/64" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT3 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |