Wiertło 5mm No.8 do muru i betonu Kennedy KEN0550080K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 5mm No.8 do muru i betonu Kennedy KEN0550080K
Kennedy KEN-055-0080K
KEN0550080K
SM.CK016,3,1ZLNE
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 5 mm |
| Średnica wiertła | No.8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001381 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 85 mm |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8040 |
| UNSPSC Code | 27112703 |