Wiertło 6,5mm No.12 do muru i betonu Kennedy KEN0550120K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,5mm No.12 do muru i betonu Kennedy KEN0550120K
Kennedy KEN-055-0120K
KEN0550120K
Wiertło do muru i betonu No.12 (6.5mm)
KEN-055-0120K
SM.CK016,3,2ZLNE
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 6.5 mm |
| Średnica wiertła | No.12 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001411 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 55 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8043 |
| Sup. Part No. | KEN-055-0120K |
| UNSPSC Code | 27112703 |