Wiertło 6,5mm No.12 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6,5mm No.12 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553120K
Kennedy KEN-055-3120K
KEN0553120K
Wiertło do muru i betonu No.12 (6.5mm)x300mm
KEN-055-3120K
SM.CK016,11,5ZLNE
Ekstra długie - Długość 300.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 6.5 mm |
| Średnica wiertła | No.12 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001626 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 180 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 300 mm |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Średnica chwytu | 5.5 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8065 |
| UNSPSC Code | 27112703 |