Wiertło 6,5mm kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0265610K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło 6,5mm kobaltowe do stali nierdzewnej KEN0265610K
Kennedy KEN-026-5610K
KEN0265610K Kennedy 6.5mm COBALT DRILL FOR stal nierdzewna
HSS-Co Straight Shank High Helix Jobber Drills - Metric
HSS-Co Straight Shank High Helix Jobber Drills
Metryczny
Deep hole drill with high heat resistance to drill non alloyed and alloyed steels as well as long chipping materials with tensile strength up to 1,300N/mm2. Because of the special point design with web thinning form S optimised chip breaking and reduced feed force and torque. Ample chip space enables drilling over five times diameter deep without pecking. Point angle: 130°, helix angle: high, web thickness: strengthened, relief angle: normal, tolerance to diameter: h8, tolerance of shank: f11. Manufactured to BS 328, DIN 338.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.017 |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0265610K |
| EAN13 Barcode | 5036140335202 |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Średnica chwytu | 6.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Web Thickness | Strengthened; Form S |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338 |
| Średnica wiertła | 6.50 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 63 mm |
| Długość całk. | 101 mm |
| Seria | |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bronze Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | High Helix |
| Kąt spirali | 38 ° |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Flute Type | Parabolic |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 101 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 63 mm |
| Flute Type | Parabolic |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338 |
| Finish/Coating | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 38 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 6.5 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | High Helix |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Strengthened Form S |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 6.5mm |