Wiertło 6-37mm 11 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190600K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6-37mm 11 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190600K
Sherwood SHR-019-0600K
Wiertło stożkowe wielostopniowe HSS 6-37mm
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe
SHR-019-0600K
Opis produktu
Przeznaczone do wykonania dokładnych otworów w szerokiej gamie materiałów. Do pracy na wiertarkach stołowych. Wiertło wycina równoległe otwory w podanym zakresie wymiarów. Maksymalna grubość materiału 3mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161788 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Sheet Metal |
| Maksymalny rozmiar otworu | 37mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimalny rozmiar otworu | 6mm |
| Number of Hole Sizes | 12mm |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | SHR-019-0600K |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0190600K
Wiertło WIELOSTOPNIOWE HSS 6-37mm, 11 STOPNI Sherwood
SHR-019-0600K
SM.CK016,280,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6-37mm |