Wiertło 6-38mm 12 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190530K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6-38mm 12 stopni HSS stopniowe stożkowe Sherwood SHR0190530K
Sherwood SHR-019-0530K
Wiertło stożkowe wielostopniowe HSS 6-38mm
Spotykane nazewnictwo: wiertło choinkowe.
SHR-019-0530K
Opis produktu
Przeznaczone do wykonania dokładnych otworów w szerokiej gamie materiałów. Do pracy na wiertarkach stołowych. Wiertło wycina równoległe otwory w podanym zakresie wymiarów. Maksymalna grubość materiału 3mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140161764 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Sheet Metal |
| Maksymalny rozmiar otworu | 38mm |
| Maksymalna grugość materiału | 3mm |
| Minimalny rozmiar otworu | 6mm |
| Number of Hole Sizes | 12mm |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.285 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | SHR-019-0530K |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0190530K
Wiertło WIELOSTOPNIOWE HSS 6-38mm, 12 STOPNI Sherwood
SHR-019-0530K
SM.CK016,220,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 6-38mm |