Wiertło 6mm No.10A x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6mm No.10A x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551110K
Kennedy KEN-055-1110K
KEN0551110K
Wiertło do muru i betonu No.10A (6.0mm)x150mm
KEN-055-1110K
SM.CK016,4,5ZLNE
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła, wiercenia | 6mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | No.10A |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001480 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Długość rowków, części roboczej | 80 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.031 |
| Średnica chwytu | 5.5 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8051 |
| Supplier Part No. | 0551110K |
| UNSPSC Code | 27112703 |