Wiertło 6mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe SwissTech SWT1251260A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 6mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN kobaltowe Swisstech SWT1251260A
Swisstech SWT-125-1260A
SWT1251260A
Wiertło cylindryczne HSS-Co do stali nierdzewnej 6mm TiN Swisstech SWT1251260A
SWT-125-1260A
SM.CK016,26ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140194120 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-1260A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6mm |