Wiertło 7,4mm kręte TiN HSS SwissTech SWT1250074A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 7,4mm kręte TiN HSS SWT1250074A
Swisstech SWT-125-0074A
SWT1250074A Swisstech Wiertło KRETE HSS 7.40mmTiN
Wiertła ogólnego zastosowania, do wiercenia stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1000 N/mm2, staliwa, żeliwa szarego, żeliwa ciągliwego, mosiądzu niklowego i grafitu. Warstwa azotku tytanu przedłuża żywotność narzędzia. Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, grubość rdzenia: normalna, kąt przyłożenia: normalny, tolerancja średnicy: h8, tolerancja chwytu: f11. Wykonane zgodnie z normami DIN 338 RN, DIN 338.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1250074A |
| EAN13 Barcode | 5036140190474 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Product Number | |
| Seria | 1001 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 28 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 7.4 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Średnica wiertła w mm | 7.4mm |