Wiertło 7,9mm paraboliczne TiN HSS-Co SwissTech SWT1254479A PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Wiertło 7,9mm paraboliczne TiN HSS-Co SWT1254479A
Swisstech SWT-125-4479A
SWT1254479A Swisstech 7.90mm PARABOLIC COBALT L/S +TiN DRILL
Paraboliczne ostrze narzędzia pozwala na szybsze pozbycie sie wiórów co z kolei wpywa na bardziej efektywne wiercenie w miękkich materiałach. Do twardych stali stopowych i niestopowych o twardości do 1300N/mm2. Kąt wierzchołkowy 130° wg DIN 1412C. Wykonano zgodnie z normą: DIN 1432C 340 RN.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1254479A |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Kąt wierzchołkowy | ° degree |
| Point Type | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm |
| Flute Type | Parabolic |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | 7.9 mm |
| Typ spirali | |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 7.9mm |