Wiertło 7mm No.14 do muru i betonu Kennedy KEN0550140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7mm No.14 do muru i betonu Kennedy KEN0550140K
Kennedy KEN-055-0140K
KEN0550140K
Wiertło do muru i betonu No.14 (7.0mm)
KEN-055-0140K
KC-016,3,8ZN/SM.[NM]
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 7 mm |
| Średnica wiertła | No.14 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140001428 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 55 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.027 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8044 |
| Oznaczenie | KEN-055-0140K |
| UNSPSC | 27112703 |