Wiertło 7mm No.14 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 7mm No.14 x300mm do muru i betonu Kennedy KEN0553140K
Kennedy KEN-055-3140K
KEN0553140K
Wiertło do muru i betonu No.14 (7.0mm) x 300mm
KEN-055-3140K
KC-016,11,5ZN/SM.[NM]
Ekstra długie - Długość 300.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 7mm |
| Średnica wiertła | No.14 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 | 5036140001633 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 210 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Średnica chwytu | 7 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8066 |
| Oznaczenie | KEN-055-3140K |
| UNSPSC | 27112703 |