Wiertło 8,2mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251515D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,2 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251515D
Sherwood SHR-025-1515D
SHR0251515D
Wiertło cylindryczne HSS, długie 8.20mm SHR0251515D
SHR-025-1515D
SM.CK016,21,3ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 8.20 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140172180 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość rowków, części roboczej | 109 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 8.2 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1515D |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 528 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 165mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Długość rowków, części roboczej | 109mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 8.2mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 8.2mm |