Wiertło 8,4mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251518G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,4 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251518G
Sherwood SHR-025-1518G
SHR0251518G
Wiertło cylindryczne HSS, długie 8.40mm SHR0251518G
SHR-025-1518G
SM.CK016,21,3ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej z przeznaczeniem do generalnego użytku, które wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę samą średnicę ostrza i uchwytu. Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241637 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-1518G |
| EAN13 Barcode | 5036140172203 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 109 mm |
| Waga 10 elementów | 544 g |
| Długość całk. | 165 mm |
| Średnica wiertła | 8.40 mm |
| Seria | L100 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 8.4 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 165 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | L100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 109 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 8.4 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 8.4mm |