Wiertło 8,5mm TiN kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252485A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 8,5mm TiN kobaltowe HSS-Co Swisstech SWT1252485A
Swisstech SWT-125-2485A
SWT1252485A
Wiertło kobaltowe cylindryczne wzmocnione 8.5mm TiN Swisstech SWT1252485A
SWT-125-2485A
SM.CK016,45,2ZLNE
ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 8.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140196636 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 37 mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Długość całk. | 79 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 2020 Metric |
| Średnica chwytu | 8.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Długość chwytu | 42 |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412C |
| Sup. Part No. | SWT-125-2485A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Strengthened;Form c |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 8.5mm |