Wiertło 9,6mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN SwissTech SWT1251296A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9,6mm do stali nierdzewnej HSS-Co TiN Swisstech SWT1251296A
Swisstech SWT-125-1296A
SWT1251296A
SM.CK016,52,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 9.60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140267169 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Sup. Part No. | SWT-125-1296A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 9.6mm |