Wiertło 9,7mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252714S PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9,7mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252714S
Sherwood SHR-025-2714S
SHR0252714S
Wiertło stożkowe HSS 9.70mm SHR0252714S
SHR-025-2714S
SM.CK016,38ZLNE
Seria T100 Metryczne
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241639 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-2714S |
| EAN13 Barcode | 5036140174184 |
| Średnica wiertła | 9.70 in |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Długość rowków lub robocza | 87 mm |
| Długość całk. | 168 mm |
| Seria | T100 |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Taper Shank Size | MT1 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Standard, norma | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 168 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Thinned Point |
| Product Number | |
| Seria | T100 |
| Długość rowków lub robocza | 87 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | 9.7 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 9.7mm |