Wiertło 9mm No.18 do muru i betonu Kennedy KEN0550180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9mm No.18 do muru i betonu Kennedy KEN0550180K
Kennedy KEN-055-0180K
KEN0550180K
KC-016,5,4ZN/SM.[NM]
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 9 mm |
| Średnica wiertła | No.18 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140001442 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 75 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8046 |
| Oznaczenie | KEN-055-0180K |
| UNSPSC | 27112703 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 120mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 75mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | DIN 8039 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Średnica wiertła | 9mm |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Compatible Drill | Rotary |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Number Size |