Wiertło 9mm kobaltowe HSS-Co SwissTech SWT1252290A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 9mm kobaltowe HSS-Co Swisstech SWT1252290A SWT-125-2290A
- Średnica wiertła: 9mm
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
- Kąt wierzchołkowy: 135 stopni
- Długość całkowita: 84mm
- Normy: BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C
Wysokowydajne wiertła produkowane ze stali szybkotnącej o doskonałej odporności na temperatury, zawierającej 8% kobaltu. Przeznaczone do wiercenia w stalach do 1400N/mm2 jak stal żaroodporna, stal nierdzewna, brąz, gdzie wymagana jest długa żywotność narzędzia, co gwarantuje powłoka TiN. Doskonale nadają się do pracy ciągłej. Kąt wierzchołkowy 135°, Kąt pochylenia: standard. Wykonane zgodnie z DIN 1897RN. Tolerancja średnicy otworu h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328, DIN 1897RN, DIN 1412C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Średnica wiertła, wiercenia | 9mm |
| EAN13 Barcode | 5036140195820 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 40 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Długość całkowita | 84 mm |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 2010 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h8 |
| Długość chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN 1897 RN;DIN1412C |
| Supplier Part No. | SWT-125-2290A |
| UNSPSC Code | 23241606 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 9mm |