Wiertło cylindryczne 1,3mm walcowane HSS Senator SEN0250046V PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Senator Wiertło cylindryczne 1,3mm walcowe HSS SEN0250046V
Senator SEN-025-0046V
SEN0250046V Senator Wiertło cylindryczne WALCOWANE HSS 1,3mm
Wiertła grupy Senator poddawane są walcowaniu, które powoduje molekularne rozciągnięcie ziarnistości w strukturze, a tym samym wpływa na kształtowanie wyjątkowej wytrzymałości narzędzi. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu poprawy efektywnego wiercenia. Przeznaczenie: materiały drewniane, plastik oraz stal. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 60 |
| Szerokość całk. | 17 |
| Głębokość całk. | 17 |
| Waga | 0.008 |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140158986 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 38 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | |
| Product Number | |
| Długość rowków lub robocza | 16 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 DIN 338 Type N |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | 1.30 mm |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 1.3mm |