Wiertło cylindryczne 4,3mm walcowane HSS Senator SEN0250097A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Senator Wiertło cylindryczne 4,3mm walcowe HSS SEN0250097A
Senator SEN-025-0097A
SEN0250097A Senator Wiertło cylindryczne WALCOWANE HSS 4,3mm
Wiertła grupy Senator poddawane są walcowaniu, które powoduje molekularne rozciągnięcie ziarnistości w strukturze, a tym samym wpływa na kształtowanie wyj...tkowej wytrzymałości narzędzi. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu poprawy efektywnego wiercenia. Przeznaczenie: materiały drewniane, plastik oraz stal. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.
19-sztukowy zestaw zawartość (mm): 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, 9.5, 10.0
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 4.30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140159280 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Black Oxide |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Długość rowków, części roboczej | 47 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Średnica chwytu | 4.30 mm |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 80mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 47mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła, wiercenia | 4.3mm |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 4.3mm |