Wiertło cylindryczne 6,7mm walcowane HSS Senator SEN0250125F PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Senator Wiertło cylindryczne 6,7mm walcowe HSS SEN0250125F
Senator SEN-025-0125F
SEN0250125F Senator Wiertło cylindryczne WALCOWANE HSS 6,7mm
Wiertła grupy Senator poddawane są walcowaniu, które powoduje molekularne rozciągnięcie ziarnistości w strukturze, a tym samym wpływa na kształtowanie wyjątkowej wytrzymałości narzędzi. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu poprawy efektywnego wiercenia. Przeznaczenie: materiały drewniane, plastik oraz stal. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.018 |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140159525 |
| Długość całk. | 101 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Długość rowków lub robocza | 63 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Black Oxide |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Średnica wiertła | 6.70 mm |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Średnica chwytu | 6.70 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 101 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Długość rowków lub robocza | 63 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 338 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | 6.7 mm |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.7mm |