Wiertło do nawierceń 12mm 90 stopni HSS TiN Swisstech SWT1255185A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 12mm 90 stopni HSS TiN Swisstech SWT1255185A SWT-125-5185A
Swisstech SWT-125-5185A
SWT1255185A
12mm HSS 90DEG SPOTTING DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255185A
Kąt 90° - Metryczne
Specjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach. NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania pogłębień i fazowania otworów. Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Brand | SwissTech |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140269101 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | TiN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 102mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° |
| Seria | |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-125-5185A |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 102mm; cal |
| Kąt wierzchołkowy | 90 ° degree |
| Product Number | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30mm; cal |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | TiN |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła | 12mm; cal |
SWT-125-5185A
SM.CK016,67,3ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 12mm |