Wiertło do nawierceń 3/32" HSS SCD Sherwood SHR0251400C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 3/32" HSS SCD Sherwood SHR0251400C
Sherwood SHR-025-1400C
SHR0251400C
Wiertło SCD HSS 3/32" SHR0251400C
SHR-025-1400C
SM.CK016,6ZLNE
Kąt 135° - Seria S510
Nawiertaki z krótką częścią skrawającą do wiercenia blach i wykonywania nawierceń, z wytrzymałym rdzeniem usztywniającym oraz zmniejszoną wielkością ścinania dla ułatwienia penetracji (zmniejszenia sił osiowych).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting & Centring |
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 3/32" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140171046 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 9/16" cal |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 1 11/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Seria | S510 |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SHR-025-1400C |
| System pomiarowy | Inch |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting & Centring |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 1 11/16" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Seria | S510 |
| Długość rowków, części roboczej | mm 9/16" cal |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| System pomiarowy | Inch |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 3/32" cal |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |