Wiertło do nawierceń 4mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252528Z
Dostępność:
dostępny
dostępny
Wysyłka w:
7 dni
Cena brutto:
15,30 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto:
12,44 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 4mm 90 stopni HSS Sherwood SHR0252528Z
Sherwood SHR-025-2528Z
SHR0252528Z
KC-016,13,9ZN/SM.[NM]
Specjalne wiertła do wykonywania szybkich i dokładnych nawierceń na maszynach NC i wiertarkach. Przeznaczone do obrabiania pogłębień i fazowania otworów. Uwaga: odpowiednie tylko do płytkich nawierceń.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 4 mm |
| EAN13 | 5036140173446 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 46 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Seria | C520 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | SHR-025-2528Z |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | NC Spotting |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 46mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Numer produktu | |
| Seria | C520 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Średnica wiertła | 4mm |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 4mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Pokaż pełną wersję strony