Wiertło koronkowe 127mm diamentowe Kobe KBE2800318K KBE-280-0318K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło koronkowe 127mm diamentowe Kobe KBE2800318K KBE-280-0318K
Kobe KBE-280-0318K
KBE2800318K
INDIVIDUAL CORE DRILL 127mm Kobe KBE2800318K
KBE-280-0318K
Opis produktu
Wykonane ze stali narzędziowej dla zapewnienia doskonałej koncentryczności I mocnego łączenia spawów. Można stosować na szerokiej gamie materiałów budowlanych jak: cegły zewnętrzne, bloki betonu, bloki z popiołu, cegły ręcznie wypalane i miękkie i twarde naturalne kamienie.Zawartość zestawu:
42, 52, 65, 117 i 127mm średnica koronki. Adaptor uchwytu. Przedłużacz do uchwytu wiertarki, Adaptor SDS, Przedłużacz SDS, Trzpień prowadnicy, Prowadnica do wiertła stożkowego, klucz wybijak.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accessories | |
| Body Material | Stal narzędziowa |
| Brand | Kobe |
| Głębokość skrawania | 150 mm |
| Średnica skrawania | 127 mm |
| Materiał tnący | Nasyp diamentowy |
| EAN13 Barcode | 5036140072893 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Zastosowanie w materiałach | Brick; Stone; Concrete Blocks; Breeze Blocks; Building Blocks |
| Supplier Part No. | 2800318K |
| UNSPSC Code | 20121607 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 127 mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Core Drills |
| Liczba elementów | |
| Zastosowanie w materiałach | Breeze Blocks Brick Building Blocks Concrete Blocks Stone |
| Body Material | Stal narzędziowa |
| Głębokość skrawania | 150mm |
| Materiał tnący | Nasyp diamentowy |
| Accessories Included |
SM.CK016,230,5ZLNE