Wiertło kowalskie 13,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251805B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 13,5mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251805B
Sherwood SHR-025-1805B
SHR0251805B
KC-016,30,5ZN/SM.[NM]
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 13.50 mm |
| EAN13 | 5036140173002 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1805B |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 133 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 13.5mm |