Wiertło kowalskie 17mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251809J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 17mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251809J
Sherwood SHR-025-1809J
SHR0251809J
Wiertło kowalskie z chwytem walcowym (cylindrycznym) 17mm HSS 1/2" SHR0251809J
SHR-025-1809J
SM.CK016,48,9ZLNE
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 17mm |
| EAN13 Barcode | 5036140173071 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 78 mm |
| Długość całk. | 150 mm |
| Sup. Part No. | SHR-025-1809J |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Waga | 178 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 17mm |