Wiertło kowalskie 26mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251818X
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 26mm chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251818X
Sherwood SHR-025-1818X
SHR0251818X
KC-016,129,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 26mm |
| EAN13 | 5036140271944 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 85 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Oznaczenie | SHR-025-1818X |
| UNSPSC | 23241606 |
| Waga elementu | 310 g |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 26mm |