Wiertło rurowe 16mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882160K KEN-288-2160K PRO20 PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$43.98
Cena regularna:
$35.75
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 16mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882160K KEN-288-2160K
Kennedy KEN-288-2160K
Wiertło rurowe 16mm długie
KEN-288-2160K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica skrawania | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140104198 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 90g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Cutting Diameter | 16 mm millimetre |
| Number of Teeth | 4 |
| Overall Length | 85 mm millimetre |
| Product Number | |
| Shank Diameter | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Helix Angle | 27.5 ° degree |
| Depth of Cut | 50 mm millimetre |
| Helix Style | High |
KEN2882160K
Wiertło RUROWE, SERIA DLUGA 16mm Kennedy
KEN-288-2160K
SM.CK016,117,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 16mm |