Wiertło rurowe 19mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882190K KEN-288-2190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$49.05
Cena regularna:
$39.88
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 19mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882190K KEN-288-2190K
Kennedy KEN-288-2190K
Wiertło rurowe 19mm długie
KEN-288-2190K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica skrawania | 19 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104228 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Supplier Part No. | 2882190K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 110 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 19 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 85 mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Kąt spirali | 27.5° degree |
| Depth of Cut | 50 mm |
| Helix Style | High |
KEN2882190K
Wiertło RUROWE, SERIA DLUGA 19mm Kennedy
KEN-288-2190K
SM.CK016,131,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 19mm |