Wiertło rurowe 22mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882220K KEN-288-2220K PRO20 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
190,80 zł
Cena regularna:
155,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 22mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882220K KEN-288-2220K
Kennedy KEN-288-2220K
Wiertło rurowe 22mm długie
KEN-288-2220K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica skrawania | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104259 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Supplier Part No. | 2882220K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 130 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 22 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 85 mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Kąt spirali | 27.5° degree |
| Depth of Cut | 50 mm |
| Helix Style | High |
KEN2882220K
Wiertło RUROWE, SERIA DLUGA 22mm Kennedy
KEN-288-2220K
SM.CK016,147,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 22mm |