Wiertło rurowe 27mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881270K KEN-288-1270K PRO20 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
$46.04
Cena regularna:
$37.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 27mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881270K KEN-288-1270K
Kennedy KEN-288-1270K
Wiertło rurowe 27mm krótkie
KEN-288-1270K
Opis produktu
Wysoka jakość i zalety wierteł pozwalają na mniejsze zużycie energii wymaganej do wywiercenia większej liczby dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zaprojektowane i wykonane aby umożliwić szybsze wiercenie.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica skrawania | 27 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140103979 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Supplier Part No. | 2881270K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 120 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 27 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Short Series |
| Kąt spirali | 27.5° degree |
| Depth of Cut | 25 mm |
| Helix Style | High |
KEN2881270K
Wiertło RUROWE, SERIA KROTKA 27mm Kennedy
KEN-288-1270K
SM.CK016,121,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 27mm |