Wiertło rurowe 31mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$74.14
Cena regularna:
$60.28
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 31mm długie Kennedy KEN2882310K
Kennedy KEN-288-2310K
KEN2882310K
31mm LONG MULTI-TOOTH CUTTER Kennedy
KEN-288-2310K
SM.CK016,184,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.
Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica skrawania | 31 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140291935 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Supplier Part No. | 2882310K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 190 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 31mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Typ | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Kąt spirali | 27.5 ° stopni |
| Depth of Cut | 50mm |
| Helix Style | High |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 31mm |