Wiertło rurowe 40mm krótkie Kennedy KEN2881400K KEN-288-1400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
312,80 zł
Cena regularna:
254,31 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 40mm krótkie Kennedy KEN2881400K KEN-288-1400K
Kennedy KEN-288-1400K
Wiertło rurowe 40mm krótkie
KEN-288-1400K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i zalety opierające się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej oporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica skrawania | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104099 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Supplier Part No. | 2881400K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 190 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 40 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 10 |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Short Series |
| Kąt spirali | 27.5° degree |
| Depth of Cut | 25 mm |
| Helix Style | High |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 40mm |