Wiertło rurowe 44mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
107,12 €
Cena regularna:
87,09 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło rurowe 44mm długie Kennedy KEN2882440K
Kennedy KEN-288-2440K
Wiertło rurowe 44mm długie
KEN-288-2440K
Opis produktu
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica skrawania | 44mm |
| Kod EAN13 | 5036140104457 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 300g |
KEN2882440K
Wiertło RUROWE, SERIA DLUGA 44mm Kennedy
KEN-288-2440K
SM.CK016,329ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 44mm |