Wiertło rurowe 46mm krótkie do magnesówki Kennedy KEN2881460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
91,13 €
Cena regularna:
74,09 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło M2 wieloostrzowe 46mm krótkie KEN2881460K
Kennedy KEN-288-1460K
KEN2881460K Kennedy 46mm SHORT MULTI-TOOTH CUTTER
Sprawdzona jakość i zalety opierające się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostały zaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej oporności ciętego materiału.
Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa.
Seria krótka
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 25mm. Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica skrawania | 46 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140347939 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Supplier Part No. | 2881460K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 240 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 46mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 12 |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 3/4in Weldon Shank |
| Typ | Multi-Tooth Cutter - Short Series |
| Kąt spirali | 27.5 ° stopni |
| Depth of Cut | 25mm |
| Helix Style | High |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 46mm |