Wiertło rurowe 49mm długie do magnesówki Kennedy KEN2882490K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$177.45
Cena regularna:
$144.27
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Wiertło M2 wieloostrzowe 49mm długie KEN2882490K
Kennedy KEN-288-2490K
KEN2882490K Kennedy 49mm LONG MULTI-TOOTH CUTTER
Sprawdzona jakość i sukces opierający się na mniejszym zużyciu energii wymaganej do wycinania większej ilości dokładnych otworów przy zwiększonej żywotności narzędzia. Zostałyzaprojektowane by umożliwić szybszy odwiert przy mniejszej odporności ciętego materiału.
Dostępne średnice:
2 - 52mm seria krótka i 13 - 52mm seria długa
Seria długa
Średnica trzpienia: 19mm/3/4".
Głębokość cięcia: 50mm.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 85mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.41 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2882490K |
| EAN13 Barcode | 5036140342897 |
| Waga elementu | 410 g |
| Średnica skrawania | 49 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 49 mm |
| Liczba ostrzy, zębów | 12 |
| Długość całk. | 85 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 3/4" Weldon, 19mm |
| Type | Multi-Tooth Cutter - Long Series |
| Kąt spirali | 27.5 ° stopni |
| Depth of Cut | 50 mm |
| Helix Style | High |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Do wiertarki magnetycznej |
| Średnica wiertła w mm | 49mm |