Wiertło walcowane 9,5mm HSS Senator SEN0250159S PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło walcowane 9,5mm HSS Senator SEN0250159S
Wiertło 9,5mm walcowane HSS cylindryczne Senator SEN0250159S
Senator SEN-025-0159S
SEN0250159S
Wiertło cylindryczne walcowane HSS 9.5mm Senator SEN0250159S
SEN-025-0159S
SM.CK[10]-016,84,4ZLNE
Opis produktu
Wiertła walcowane Senator dedykowane są do zastosowań warsztatowych w drewnie, tworzywach oraz metalach. Dla wiercenia maszynowego i zastosowania w produkcji zalecamy stosowanie np. wierteł szlifowanych Sherwood, Swisstech, Kennedy. Końcówki wierteł są dodatkowo szlifowane w celu celu poprawy efektywnego wiercenia. Wyk.wg: BS 328 : Part 1 : 1986 & DIN 338 Type N.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 9,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140159754 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Walcowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 81mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.46 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 9,5mm |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 ; DIN 338 Type N |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 9.5mm |